شرایط و ضوابط

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت کوبوک آنلاین را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

1-  تمامی کتاب‌های ارائه شده پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و از طریق پیک یا پست و به انتخاب مشتری ارسال می‌شود.

2- کلیه کتاب‌ها به‌صورت نو عرضه می‌شود و کوبوک آنلاین به هیچ عنوان کتاب دست دوم توزیع نمی‌کند.

3- کلیه کتاب‌های عرضه شده در سایت کوبوک آنلاین دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد هستند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.

4- مسئولیت کلیه مرسوله‌های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران است و پس از ارسال کوبوک آنلاین کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد که از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری است.

5- اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و …) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان کوبوک آنلاین استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.

6- بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جابه جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست .

7- تمامی سفارش های ثبت شده طی حداکثر دو روز کاری ارسال می شود.

8- در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا 24 ساعت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی همکاران کوبوک آنلاین را در جریان بگذارید.

9- ناقصی فرم، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپ تا 7 روز بعد از دریافت بسته قابل بازگشت و تعویض می باشد که هزینه بازگشت را کوبوک آنلاین تقبل می کند، اما بعد از 7 روز هزینه برگشت و ارسال در صورت امکان تعویض برای کوبوک با مشتری است.

10- لغو خرید و یا حذف کالای خریداری شده نهایتا تا 3 ساعت قابل پیگیری می باشد. در صورتی که خرید در روز تعطیل باشد اولین روزکاری بعد قبل از ساعت  10 صبح قابل پیگیری می باشد(حتما تلفنی اطلاع داده شود).

11-پیک موتوری وظیفه‌ای بر تحویل درب واحد ندارد و تنها درب اصلی منزل تحویل داده می‌شود.

12- ثبت نام در سایت کوبوک آنلاین به معنی قبول دریافت پیامک اطلاع رسانی و فروش ویژه ها است .

13- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و کوبوک هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

14- عضویت در سایت کوبوک آنلاین رایگان است.